sprawdź również!
zajęcia dla dzieci
5-8 lat

OPINIE RODZICÓW

W trakcie prowadzenia programu kanGO! otrzymaliśmy liczne opinie od rodziców. Wszystkie pozytywne wyróżnienia i pochwały niezmiernie nas cieszą i motywują do jeszcze cięższej pracy, aby wszystkie dzieci z entuzjazmem uczęszczały na nasze zajęcia. Oto kilka przykładów:

Sebastian Nowak

Zajęcia są bardzo ciekawe, dziecko chętnie na nie jeździ oraz często o nich wspomina w domu. Zabawy są bardzo ciekawe a dynamika zmian nie pozwala się dziecku znudzić. Bardzo edukacyjny jest aspekt zabaw grupowych.

Hanna Kowcun

Zajęcia są w porządku. Najważniejsze jest to, aby dzieci były zadowolone i zabawy były interesujące.

Ewa Weckwerth

Zajęcia profesjonalnie przygotowane. Bardzo dobry sprzęt, prowadzenie zajęć. Dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach.

Jakub Komorski

Super zajęcia! Świetna okazja do spędzenia czasu z dziećmi. Synek zawsze chętnie w nich uczestniczy. Zajęcia prowadzone są z pomysłem i w miłej atmosferze.

Edyta Mastalerz

Zajęcia mają bardzo dobry wpływ na ogólny rozwój dziecka. Bardzo profesjonalny sprzęt na zajęciach.

Katarzyna Wasilak

Program kanGO! jest rewelacyjny! Mój syn uwielbia te zajęcia, chętnie się bawi i integruje z innymi dzieciaczkami. Wcześniej uczęszczał na inne zajęcia ale nie lubił ich tak jak te. Jestem zachwycona! Polecam zajęcia wszystkim mamom

Barbara Misiek

Zajęcia kanGO! to jest wspaniały sposób rozpoczęcia przygody ze sportem dla mojej 3,5 letniej córki. Absolutnie uwielbia udział w tych zajęciach i uczenia się nowych rzeczy. Każdego tygodnia prezentowane są dzieciom nowe tenisowe tematy oraz powiązana z tym piosenka, którą dzieci i rodzice podśpiewują przy ćwiczeniach. Z tygodnia na tydzień obserwuję u córki wzrost pewności siebie i koordynacji ruchowo-wzrokowej. Po kilku tygodniach zajęć umie już kilka razy odbić piłkę rakietą tenisową. Zdecydowanie polecam każdemu wymagającemu rodzicowi.

Anna Radoń

Chciałam wyrazić moją ogromną wdzięczność za pojawienie się programu Kango! Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu organizacji  i przeprowadzania zajęć z takimi małymi dziećmi. Sama jestem nauczycielką i wiem jaka to trudna praca i doceniam pełne zaangażowanie zarówno organizatorów jak i instruktorów, ich cierpliwość i determinację i poczucie humoru by dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, uczyły się a jednocześnie miały z tego wielką frajdę. Dziękuję!

Tomasz Kula

Po zaledwie kilku dniach uczęszczania na zajęcia Kango mojego syna koordynacja i chęć grania poszybowały w górę. Fantastyczne zajęcia które rozwijają dzieci ruchowo i w ciekawy i zabawny sposób wprowadzają tenis w życie maluchów. Syn uwielbia przychodzić na te zajęcia, a niedługo zapiszemy również naszą 2-letnią córeczkę

Jolanta Lis

Każdego tygodnia uczęszczania na zajęcia widzę jak moja córka się rozwija, a wraz z nabywaniem nowych umiejętności rośnie jej poczucie pewności  i jak jest z siebie dumna! Cudownie na to patrzeć! Nauka przez zabawę, ciekawe gry i konieczność skupienia i słuchania instruktora – to coś co przyda się dzieciom gdy zaczną już szkołę! Dzieci również uczą się rozpoznawania kolorów i liczenia. Ogólnie jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z zajęć i polecamy każdemu rodzicowi, któremu zależy na aktywnym rozwoju swojego dziecka i zaczepieniu mu miłości do tenisa!

Ewa Krzep

Uczestniczymy w zajęciach i od razu oboje je polubiliśmy. Krzyś zrobił imponujące postępy, przezwyciężył swoją nieśmiałość  i uwielbia wszystkie gry i zabawy związane z tenisem. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i zaplanowane od początku do końca, nie ma czasu na nudę. Instruktorzy wykorzystują nowoczesny i specjalnie przygotowany dla maluszków sprzęt. Dzieci mają ogromną frajdę na zajęciach, a jednocześnie uczą się np. co to lewa i prawa strona, kolory, liczby nawet o tym nie wiedząc! Uczą się oczekiwania na swoją kolej i poszanowania dla innych dzieci, co jest niezmiernie istotne w późniejszej edukacji szkolnej.

Andrzej Młynarczuk

Moja 4 letnia córka uwielbia uczestniczyć w zajęciach tenisowe-maluszki i bardzo się cieszy kiedy na nie jedziemy. Odpowiednio zorganizowane zajęcia w odprężającej atmosferze dają Hani szanse na zabawę i naukę nowych aktywności. Trener jest bardzo cierpliwy, pełen entuzjazmu i ma odpowiednie podejście do małych dzieci. Prowadzone są ćwiczenia z rakietą i piłkami, ale również takie które możemy ćwiczyć w domu bez konieczności zakupu rakiety i innego sprzętu. Myślę, że zajęcia Kango naprawdę pomagają Hani rozwinąć jej koordynację ruchowo-wzrokową i przebywania w grupie.

Andrzej – tata 2-5 letniego Wojtka

Mój syn Wojtek od początku pokochał te zajęcia. Wojtuś to żywy mały chłopczyk którego wszędzie pełno i te zajęcia pozwalają mu się wyhasać i wyszumieć, a jednocześnie uczy się (choć nawet o tym nie wie J). Dzięki zajęciom zauważyliśmy u niego poprawę zdolności słuchania i poddawania się instrukcjom i współdziałania z innymi dziećmi. Nauczył się czekać na swoją kolej, a także poznają kolory, kształty, litery, a poprzez zabawę łatwiej mu to wszystko zapamiętać. Co ważne dla nas lekcje mają podobne schematy i elementy, dzięki czemu dzieci wiedzą dokładnie czego się od nich oczekuje, ale trenerzy zmieniają rodzaj gier i zabaw by utrzymać zainteresowanie maluchów. Polecamy wszystkim rodzicom!

dziękujemy serdecznie za wszystkie opinie

partnerzy biznesowi

wyróżnienia

logo

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij