sprawdź również!
zajęcia dla dzieci
5-8 lat

O PROGRAMIE

Rozwijaj potencjał swojego dziecka już od najmłodszych lat!

Program kanGO!™

happy kangoroo

Program kanGO!™ powstał by poprzez interaktywną zabawę z wykorzystaniem muzyki, wyobraźni, opowiadane przez instruktorów historie i realizację tematycznie połączonych zadań, zadbać o emocjonalny, fizyczny i społeczny rozwój dzieci... a przy tym zaszczepić im miłość do tenisa! Nasze motto brzmi:

"Nie musisz wygrywać - staranie się ze wszystkich sił, jest Twoim sukcesem!"

kanGO!™ wykracza daleko poza zwyczajne zajęcia ogólnosportowe dla dzieci. Ich celem jest wszechstronny rozwój dzieci, dzięki czemu rozwiną nowe umiejętności przydatne na kolejnych etapach życia, a aktywność stanie się czymś naturalnym i towarzyszyć będzie również na dalszych etapach rozwoju. Wierzymy, że zajęcia kanGO!™ zgromadzą tak wiele dzieci i rodziców, jak to tylko możliwe, by wprowadzić całe rodziny do świata wspaniałej gry, jaką jest tenis, a także pomoże w rozwiązaniu i zapobieganiu rozwojowi problemu otyłości u dzieci. Nasi profesjonalni i przyjaźni instruktorzy motywują i nagradzają dzieci – poprzez wypełnione zabawą formy aktywności, wydobywając z każdego dziecka to co w nim najlepsze, gdyż program ćwiczeń dostosowany jest do indywidualnych możliwości maluszka.

 

Korzyści płynące z udział w zajęciach kanGO!™:

  • rozwój pewności siebie i budowanie dobrej samooceny u dziecka,
  • poprawa koordynacji ruchowej i prawidłowej postawy dziecka,
  • nauka kolorów, cyfr, liter, kształtów i części ciała,
  • poprawa komunikacji z rówieśnikami i wsparcie rozwoju społecznego,
  • rozwój sprawności motorycznej i manualnej,
  • umocnienie więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem,
  • nauka samodzielnego myślenia i rozwiązywanie problemów poprzez wprowadzenie elementów tenisa,
  • nauka podstawowych elementów tenisa, przydatnych w dowolnie wybranym sporcie w przyszłości,

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ

Zaletą kanGO!™ jest to, że zajęcia odbywają się w odpowiednio przygotowanych salach, tuż obok Twojego domu, w miejscach dostępnych dla każdego – teraz przyłączenie się do zajęć jest dużo prostsze niż myślisz!

Historia

Program kanGO! jest kompilacją programu rozwoju aktywności fizycznej i edukacji. Wykorzystuje skuteczną metodę nauczania EYLG zgodną z wytycznymi Brytyjskiego Departamentu Edukacji wpierającą rozwój edukacyjny dzieci od najmłodszych lat, realizując cele poznawcze: nauka kolorów, kształtów, liter, cyfr czy części ciała. Współtwórcami programu, sprawdzonego w ponad 20 krajach świata, są wybitni specjaliści z zakresu rozwoju motoryki u dzieci i gry w tenisa, którzy propagując ten piękny sport dali impuls do inspirowania nim zajęć kanGO!™.

england

Współautorami programu są Butch Staples – posiadający ponad 25 letnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi, Dyrektor Van Der Meer Tennis University, zdobywca nagród trener roku: 2006, 2009, PTR Pro of the Year oraz Counsilman Science Award, a także Simon Gale – zasiadający w radzie programowej amerykańskiej federacji tenisowej jako specjalista ds. nauczania dzieci poniżej 10 roku życia, jeden z najbardziej utytułowanych szkoleniowców, autor licznych publikacji oraz wykładowca. Program oparty jest na brytyjskich wzorcach nauczania i jest w pełni zgodny z wytycznymi LTA – najstarszej federacji tenisowej na świecie, pod nadzorem której powstał również sprzęt wykorzystywany do prowadzenia zajęć kanGO!™. Wszystkie pomoce trenerskie i edukacyjne, do tej pory niedostępne w Polsce, zostały zaprojektowane by w bezpieczny i ciekawy sposób wprowadzić maluchy w świat tenisowej zabawy.

partnerzy biznesowi

wyróżnienia

logo

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij