sprawdź również!
zajęcia dla dzieci
5-8 lat

PYTANIA

Najczęściej zadawane pytania od rodziców

Czy program kanGO!™ uczy dzieci poprawnej gry w tenisa?

Zdecydowanie tak! Właściwie nie można wyobrazić sobie lepszego startu do zapoznania się z dziedziną sportu jaką jest tenis. Wszystkie gry i zabawy programu kanGO!™ zostały specjalnie zaprojektowane dla małych dzieci, aby pomóc im w rozwoju podstawowych umiejętności gry w tenisa. Absolwenci programu kanGO!™ zdobywają wiedzę i posiadają wysoko rozwinięte umiejętności, które w przyszłości mogą zaowocować tenisowymi sukcesami.

Czy dziecko w wieku 1 roku życia może naprawdę nauczyć się grać w tenisa?

Tak, dzięki programowi kanGO!™ dzieci od 1 roku życia nauczą się poprawnie grać w tenisa. Program działa znakomicie, a co więcej dzieci to kochają i chcą grać więcej i więcej!

Jak wyglądają standardowe zajęcia kanGO!™?

Na zajęciach instruktorzy prowadzą wiele różnych ćwiczeń z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanego sprzętu. Niektóre ćwiczenia są wykorzystywane do rozwijania percepcji dziecka i jego koordynacji ruchowo-wzrokowej, które nie wykorzystują rakiet i piłek tenisowych. Oczywiście w scenariuszu każdych zajęć znajdują się ćwiczenia z rakietami i piłkami rozwijające stricte tenisowe umiejętności.

Czy na każdych zajęciach dzieci będą uderzać w piłkę?

Nie na każdych zajęciach dzieci będą odbijać piłkę nad siatką tenisową, ale zawsze organizowane są ćwiczenia związane stricte z tenisem, a więc z udziałem rakiet i piłek tenisowych.

Czy muszę z dzieckiem zostać na zajęciach?

Tak, rodzice odgrywają kluczową rolę w zajęciach programu kanGO!™, wierzymy że rodzice chętnie i aktywnie będą uczestniczyć w każdych zajęciach, dając dzieciom dobry przykład.

Czy muszę wziąć ze sobą jakiś sprzęt?

Nie. Organizując zajęcia zapewniamy wszelki niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć programu kanGO!™, w tym specjalne rakiety i piłki tenisowe dla maluszków. Prosimy jednak, aby każde dziecko na zajęciach nosiło naszą specjalną koszulkę z logo kanGO!™.

Jak mogę zapisać dziecko na zajęcia kanGO!™?

Poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na bezpłatne zajęcia próbne znajdującego się na naszej stronie internetowej. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz Konsultant kanGO!™ skontaktuje się z Państwem i poinformuje o dalszych krokach.

Czy ojcowie również mogą uczestniczyć w zajęciach?

Oczywiście! Zachęcamy oboje rodziców do uczestnictwa z dziećmi w zajęciach. Szczególnie zajęcia w weekendy są popularne wśród tatusiów.

Gdzie mogę uczestniczyć w zajęciach?

Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu w różnych lokalizacjach. Po wybraniu dogodnej lokalizacji prosimy o sprawdzenie na naszej stronie internetowej szczegółowego grafiku zajęć. 

Czy mogę utworzyć grupę maluchów samodzielnie?

Tak, jeśli mają Państwo grupę przyjaciół czy rodzinę chętnych do udziału w naszych zajęciach, wówczas możemy zaoferować Państwu zorganizowanie zajęć w pobliżu Państwa zamieszkania lub innej dogodnej lokalizacji.

Jak dokonać wpłaty za zajęcia?

Prosimy o kontakt z naszym Konsultantem kanGO!™, który przekaże wszelkie informacje dotyczące płatności.

Czy mogę wziąć udział w bezpłatnych zajęciach próbnych?

Oczywiście, zachęcamy do bezpłatnego udziału rodzica i dziecka w pierwszych pokazowych zajęciach kanGO!™ - wypełnij tylko formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Jak mogę otrzymać oficjalną koszulkę kanGO!™?

Koszulkę otrzymacie Państwo przy przystąpieniu do programu kanGO!™ podczas aktywacji. Pakiet startowy obejmuje: t-shirt i plecak.

Czy moje dziecko zawsze musi nosić koszulkę KanGO!™?

Tak, ale tylko podczas zajęć kanGO!™. Nie oczekujemy aby nosił ją przez cały tydzień. Ważne jest jednak, aby na każde zajęcia dzieci przyjeżdżały ubrane w naszą oficjalną koszulkę kanGO!™, gdyż pomoże nam to w promowaniu przynależności do grupy.

Co trzeba zabrać ze sobą na zajęcia kanGO!™?

Warto by podczas zajęć czuć się komfortowo, zabierz więc strój sportowy z logiem kanGO!™  swojego maluszka oraz wygodne buty sportowe - dla dziecka i dla siebie.  Warto byś nie zapomniał o butelce wody, aby maluch mógł uzupełnić płyny w czasie przerwy. Sprzęt niezbędny do realizacji zajęć, zapewni instruktor kanGO!™

Czy mogę zapłacić za zajęcia instruktorowi?

Prosimy, by wszelkie płatności przekazywać na podane konto bankowe kanGO!™. Zadaniem instruktora jest prowadzić zajęcia kanGO! nie ksiąg rachunkowych

Z uwagi na przeziębienie nie byliśmy na zajęciach kanGo!™ - czy możemy je odrobić?

Oczywiście, skontaktuj się z Konsultantem kanGO!™ aby ustalić dogodny termin i lokalizację.

Czy w wybranej lokalizacji dostępna jest szatnia?

We wszystkich lokalizacjach kanGO!™ dostępne są szatnie, toaleta oraz bezpłatny parking.

Jak mam trafić do właściwej sali, gdzie organizowane będą zajęcia?

Sale w których odbywają się zajęcia kanGO!™ zawsze są oznakowane. Po wejściu do budynku podążaj za wyraźnymi wskazówkami.

partnerzy biznesowi

wyróżnienia

logo

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij