sprawdź również!
zajęcia dla dzieci
5-8 lat

ZAJĘCIA

Zajęcia kanGO! dedykowane są dzieciom w wieku od 1 roku życia do 5 lat. Program realizuje cele programu EYLg, tak aby maluszek osiągał wyższą od przeciętnej sprawność fizyczną, rozwijał się społecznie oraz został właściwie przygotowany do przyszłej nauki w przedszkolu czy w szkole. Prowadzenie zajęć poprzez opowiadanie bajek, rozwija wyobraźnię dzieci, a także pamięć i kojarzenie. Wspólna praca z rodzicem umacnia więzi i buduje silną samoocenę malucha. Rodzice widząc korzyści płynące dla dziecka z uczestnictwa w zajęciach kanGO! angażują się jeszcze bardziej, wspólnie promując zdrowy i aktywny styl życia dla całej rodziny!

Poziom I: Dla maluszków po ukończeniu 1 roku życia

Ukończywszy 1 rok życia Twoje dziecko od jakiegoś czasu stawia lub wkrótce będzie stawiać pierwsze samodzielne kroki. Zajęcia koncentrują się na pomaganiu dzieciom w poruszaniu się i nabywania poprawnych umiejętności ruchowych, przy wykorzystaniu odpowiednich ćwiczeń oraz bezpiecznego i kolorowego sprzętu. Dzięki nim najmłodsze dzieci będą rozwijać równowagę i stabilność. Zwykle jest to również pierwsza okazja dla maluszka by poznać tak wielu rówieśników w jednym miejscu - skupimy się tu na rozwoju dzieci w obszarze społecznym, rozwoju osobowości i komunikacji. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym… dlatego wyznajemy zasadę, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie!

kangoroo

Poziom II: Dla dzieci w wieku 2-3 lat

W tym wieku, zajęcia mają na celu wspieranie równowagi, zwinnościi, koordynacji, jednocześnie przyczyniając się do budowania pewności siebie każdego dziecka. Dzieci będą rozwijać umiejętności rzucania i łapania, poprzez zabawne gry, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności językowych i liczenia. Kolorowy sprzęt pomaga utrzymać dzieci w ciągłym skupieniu i ciekawości, a ponadto uczy je rozpoznawać kolory i kształty. Niezwykle ważne jest również, że dzieci w tym wieku zaczynają rozwijać swoje umiejętności społeczne – kanGO! promuje je, zachęcając maluchy do współpracy i kontaktu z rówieśnikami . Dzieci podczas zajęć będą używać specjalnie zaprojektowanego sprzętu ogólnorozwojowego oraz dedykowanego sprzętu tenisowego, przy pomocy którego poprzez opowiadanie bajkowych przygód instruktorzy wprowadzą podstawowe elementy zabaw z piłką, które stanowić będą fundament przyszłej sprawności fizycznej w każdym wybranym sporcie. Na zakończenie zajęć każdy maluch zostanie nagrodzony za zaangażowanie w wykonywane zadań, niezależnie od wyniku, by wspierać chęci do dalszego doskonalenia umiejętności.

kangoroo

Poziom III: Dla dzieci w wieku 4-5 lat

Dzieci w wieku 4-5 lat potrzebują silnego wsparcia rozwoju umiejętności motorycznych – dzieci nauczą się kontrolować własne ciało, sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsce i wykonywać zadania w ruchu. Wprowadzimy również więcej elementów związanych z tenisem – sprawność manualna przy odbieraniu podań i kierowanie piłki przy uderzeniu, wzmocni mięśnie dłoni, czego efekty będą widoczne podczas nauki rysowania czy pisania. Dzieci jeszcze intensywniej będą rozwijać swoje umiejętności mówienia i liczenia, staną się również bardziej samodzielne. Poprzez opowiadane przez instruktorów historie i wykorzystywaną przy tym wyobraźnię, dzieci rozwiną koncentrację, umiejętność słuchania instrukcji i wykonywania bardziej złożonych zadań. Podstawowym celem programu kanGO! jest nauka poprzez zabawę, a także zachęcenie do wspólnej pracy dzieci wraz z ich rodzicami.

kangoroo

Kolejny etap: Smart Tenis – nauka tenisa dla dzieci w wieku 5-8 lat

Zapraszamy Państwa do Smart Tenis™. Szkółki tenisowe Smart Tenis oparte są na formacie brytyjskim, gdzie we współpracy z Międzynarodową Federacją Tenisa powstał program inspirowany międzynarodowym programem ITF Play & Stay. Poprzez jego realizację do swoich sukcesów dochodziły największe gwiazdy światowego i polskiego tenisa. Smart Tenis™ to doskonały wstęp do profesjonalnego tenisa ziemnego - przede wszystkim jednak jest to wspaniała przygoda i miła forma spędzenia aktywnie czasu w grupie rówieśników!

kangoroo

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA

partnerzy biznesowi

wyróżnienia

logo

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij