sprawdź również!
zajęcia dla dzieci
5-8 lat

WITAMY W ŚWIECIE kanGO!™

Świat kanGO!™

kanGO! - Tenisowe Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym, rozwijające umiejętności dziecka poprzez sport i zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 5 lat i prowadzone są przy czynnym udziale rodzica. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, przy użyciu sprzętu specjalnie zaprojektowanego dla najmłodszych dzieci, aby w bezpieczny i ciekawy sposób wprowadzić je w świat tenisa. Sprzęt został opracowany brytyjskiej federacji tenisa LTA i jest niedostępny w Polsce.

Zajęcia oparte na brytyjskich wzorcach nauczania oraz bezpiecznej metodologii zajęć ogólnorozwojowych zapewniają prawidłowy rozwój psychomotoryczny dziecka. Program kanGO! wpływa pozytywnie na ogólny rozwój dziecka, prawidłowy wzrost i budowę ciała. Poprawia jego koordynację ruchową w szczególności równowagę, precyzję ruchów szybkość i gibkość.

WIĘCEJ O ZAJĘCIACH kanGO!™

 

kangoroo

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta kanGO! skierowana jest zarówno do rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dzieci, jak również do tych rodziców, którzy marzą, aby ich pociecha w przyszłości została gwiazdą światowego tenisa. Istotną rolę w programie odgrywają rodzice, którzy aktywnie zaangażowani w zajęcia wspierają rozwój swoich dzieci.

kanGO! to innowacyjny program edukacyjny inspirujący dzieci w wieku 1-5 lat do aktywności ruchowej i zabawy z tenisem ziemnym. Połączenie muzyki, bajek i kanGO! opowiadań połączonych w interaktywną przygodę edukacyjną, sprawią że Twoje dziecko je pokocha!

kangoroo

Integralną częścią zajęć kanGO!, poprzez różnorodne formy aktywności są elementy edukacji w zakresie poznawania alfabetu, liczb, kolorów a także niezwykle ważny dla maluszka rozwój społeczny i rozwijanie cech charakteru jak samodyscyplina, wytrwałość, odpowiedzialność, koncentracja, pamięć oraz ogólne zdolności poznawcze. Dzięki poznawaniu gry w tenisa ziemnego dzieci uczą się współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów, umiejętności podejmowania decyzji oraz szacunku wobec innych. U maluszków rośnie pewność siebie i duma z własnych osiągnięć. Połączenie muzyki, bajek i kanGO! opowiadań w interaktywną przygodę edukacyjną, sprawią że Twoje dziecko je pokocha!

WIĘCEJ O PROGRAMIE kanGO!™

Misja kanGO!

Zależy nam na wszechstronnym rozwoju dzieci, pragniemy wspierać aktywny styl życia oraz inspirować do gry w tenisa ziemnego, tak by rozwijać potencjał dzieci już od najmłodszych lat, co korzystnie zaprocentuje w przyszłości!

Motto każdego kanGO! maluszka brzmi:

motto

„Nie musisz wygrywać - staranie się ze wszystkich sił, jest Twoim sukcesem!”

 

kangoroo

PRAWIDŁOWY ROZWÓJ DZIECKA

wspieramy harmonijny rozwój fizyczny dzieci, pomagamy im prawidłowo rozwijać się społecznie i intelektualnie.

family

ZAJĘCIA Z AKTYWNYM UDZIAŁEM RODZICA

zwiększają pewność siebie u dzieci i podnoszą ich samoocenę, zacieśniają więzi emocjonalne, zapewniają wspólną satysfakcję i radość ze spędzania czasu razem.

kids

ROZWÓJ SPOŁECZNY

dzieci nawiązują znajomości z rówieśnikami, tworzą się przyjaźnie, uczą się przebywać w grupie, a przede wszystkim doskonale się bawią i mogą się wyszaleć.

time

CZAS TYLKO DLA DZIECKA

w dzisiejszych, zabieganych czasach, możliwość poświęcenia dziecku 100% uwagi podczas wspólnych zajęć, jest bardzo nieoceniona i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

radioactivity

PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE

twoje dziecko szybko rośnie i zmienia proporcje – odpowiednio dobrane ćwiczenia nauczą je dobrych nawyków niezbędnych do uprawiania sportu w przyszłości.

creche

ZABAWA I NAUKA

dzieci spędzają czas na swój ulubiony sposób, poprzez indywidualne podejście pomagamy dzieciom radzić sobie z niepowodzeniami, wspólnie cieszymy się z każdego sukcesu.

baal

SPRZĘT

Zajęcia prowadzone są przy pomocy sprzętu specjalnie zaprojektowanego dla maluszków, aby w bezpieczny i ciekawy sposób wprowadzić ich w świat tenisa. Sprzęt został opracowany przez brytyjską federację tenisa LTA i jest niedostępny w Polsce.

couch

INSTUKTORZY

Profesjonalni, przeszkoleni, a przede wszystkim uśmiechnięci instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z innowacyjnym programem sprawdzonym w ponad 20 krajach świata.

kangoroo

TENIS ZIEMNY

Uczymy podstaw tenisa ziemnego, tłumaczymy zasady fair play, pokazujemy jak bawić się tenisem, także w domu, balans, równowaga, skręty tułowia i wiele innych statycznych ćwiczeń, pomaga dzieciom rozwijać większą świadomość własnego ciała i koordynację.

O Firmie

Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy edukacyjnej TW Group Ltd założonej w Wielkiej Brytanii, obecnej w ponad 20 krajach świata, m.in w Europie, Australii, USA, Chinach. W Polsce funkcjonujemy pod marką "kanGO! - tenisowe maluszki", w ramach struktur firmy Sport & Travel Group sp.j, która od ponad 12 lat świadczy usługi na terenie całego kraju, działając w branży edukacyjnej i szeroko pojętych usług dla rodzin i dzieci. Zaufało nam ponad 10 tys. klientów.

partnerzy biznesowi

wyróżnienia

logo

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij